Fem servir cookies per personalitzar la seva experiència. Si continua navegant estarà acceptant el seu ús. Més informació
TANCAR
SEGUEIX-NOS
LLISTAT D'INSCRITS
32 INSCRITS
368 PLACES LLIURES
NOM
CLUB
DORSAL
ALBERT ABULI NUÑEZ
INDEPENDIENTE
581
ALBERT PARREÑO SAMPER
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
300
Alex Trias Arraut
Licencia de día
-
Alexandra Font Estrada
Licencia de día
-
ANGEL MARIN TARIFA
CLUB NATACIO BANYOLES
2916
ANNA FLAQUER PORTI
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
40
CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOMEZ
TRITEAM GIRONA
43
EDGAR COSTABELLA COSTA
CLUB NATACIO BANYOLES
2239
Elena Cano Aliaga
Licencia de día
-
EVA PEREZ DEL RIO
CLUB NATACIO SITGES
4093
FRANCISCO RAFAEL TRENADO DOMÍNGUEZ
CLUB NATACIO RUBI
5774
guillem jacquet yeste
Licencia de día
-
Ivan Domenech
Licencia de día
-
IVAN HIDALGO CABALLERO
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
2841
JAUME LLORDES MATEU
C.N. VILAFRANCA VBSPORTS
1737
JAVIER GÜEMES HERAS
I3 TRIATHLON
4564
JOAN MAYOL I PIZA
INDEPENDIENTE
999
JORDI LLAURADO I ALBÀ
INDEPENDIENTE
577
JUAN CARLOS CANO ALIAGA
Licencia de día
-
Judith Diaz Batlle
Licencia de día
-
Luciano Fischer
Licencia de día
-
Marc Saurina Roch
Licencia de día
-
merce galbany fuste
Licencia de día
-
MONTSE GALBANY FUSTE
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1992
NACHO ALCARAZ RUBIO
CLUB NATACIO SITGES
1145
Nadia Gadea Belvis
Licencia de día
-
NICOLAS SAENZ BRIASCO
CLUB NATACIO SITGES
372
Olga Cano Aliaga
Licencia de día
-
PATRIK JOCHNICK
Licencia de día
-
Pere Herrero Palau
Licencia de día
-
PERE VENTURA AVELLÍ
CLUB ESCOLA TRIATLO IJ3
4120
RAFAEL GOMEZ VELEZ
RICHARD CALLE TRIATLO CLUB
1181
ALBERT ABULI NUÑEZ
INDEPENDIENTE
581
ALBERT PARREÑO SAMPER
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
300
Alex Trias Arraut
Licencia de día
-
Alexandra Font Estrada
Licencia de día
-
ANGEL MARIN TARIFA
CLUB NATACIO BANYOLES
2916
ANNA FLAQUER PORTI
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
40
CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOMEZ
TRITEAM GIRONA
43
EDGAR COSTABELLA COSTA
CLUB NATACIO BANYOLES
2239
Elena Cano Aliaga
Licencia de día
-
EVA PEREZ DEL RIO
CLUB NATACIO SITGES
4093
FRANCISCO RAFAEL TRENADO DOMÍNGUEZ
CLUB NATACIO RUBI
5774
guillem jacquet yeste
Licencia de día
-
Ivan Domenech
Licencia de día
-
IVAN HIDALGO CABALLERO
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
2841
JAUME LLORDES MATEU
C.N. VILAFRANCA VBSPORTS
1737
JAVIER GÜEMES HERAS
I3 TRIATHLON
4564
JOAN MAYOL I PIZA
INDEPENDIENTE
999
JORDI LLAURADO I ALBÀ
INDEPENDIENTE
577
JUAN CARLOS CANO ALIAGA
Licencia de día
-
Judith Diaz Batlle
Licencia de día
-
Luciano Fischer
Licencia de día
-
Marc Saurina Roch
Licencia de día
-
merce galbany fuste
Licencia de día
-
MONTSE GALBANY FUSTE
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1992
NACHO ALCARAZ RUBIO
CLUB NATACIO SITGES
1145
Nadia Gadea Belvis
Licencia de día
-
NICOLAS SAENZ BRIASCO
CLUB NATACIO SITGES
372
Olga Cano Aliaga
Licencia de día
-
PATRIK JOCHNICK
Licencia de día
-
Pere Herrero Palau
Licencia de día
-
PERE VENTURA AVELLÍ
CLUB ESCOLA TRIATLO IJ3
4120
RAFAEL GOMEZ VELEZ
RICHARD CALLE TRIATLO CLUB
1181
m
SUBSCRIU-TE AL NOSTRE NEWSLETTER
SUBSCRIURE'M