Fem servir cookies per personalitzar la seva experiència. Si continua navegant estarà acceptant el seu ús. Més informació
TANCAR
SEGUEIX-NOS
LLISTAT D'INSCRITS
96 INSCRITS
304 PLACES LLIURES
INSCRITS TRIATLÓ SPRINT
b
NOM
CLUB
DORSAL
adrià carreras callol
Licencia de día
-
AIDA PINTO BIESCAS
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1852
ALBERT ABULI NUÑEZ
INDEPENDIENTE
581
ALBERT PARREÑO SAMPER
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
300
ALBERTO MARTÍN COSTA
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1405
ALEX MENENEDEZ GIMENO
Licencia de día
-
Alex Trias Arraut
Licencia de día
-
ALEX ZANUY FANALS
C.E.T. DISTANCE
363
ANGEL MARIN TARIFA
CLUB NATACIO BANYOLES
2916
ANNA FLAQUER PORTI
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
40
BLANCA HERRERA RODRIGUEZ
Licencia de día
-
CARLES MALLOL NABOT
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
3175
CARLOS SUAY GUERRERO
U.C. SANT CUGAT
2206
CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOMEZ
TRITEAM GIRONA
43
Cristian MARQUEZ SERRANO
Licencia de día
-
Daniel Autet Gubieras
Licencia de día
-
DANIEL RAMOS JIMENEZ
TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA
2809
David Calvet Ruiz
Licencia de día
-
DAVID FERNÁNDEZ POYATOS
Licencia de día
-
DAVID GARRIDO VALENTÍ
G EXC ESPORTIU GIRONI GEIEG
4507
David Ribé
Licencia de día
-
Diego Paradinas
Licencia de día
-
EDUARD COLLADO ALSINA
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
480
EDUARDO GALEANO PAREJA
CLUB TRIATLO SABADELL
515
Elena Cano Aliaga
Licencia de día
-
Eva Bruch Maseras
Licencia de día
-
EVA PEREZ DEL RIO
CLUB NATACIO SITGES
4093
Eva Maria Cañete Guerrero
Licencia de día
-
FÉLIX FERNÁNDEZ LÓPEZ
CLUB ESCOLA TRIATLO IJ3
2316
FRANCESC VIDAL RODRIGUEZ
CT LA BISBAL D´EMPORDA
2665
FRANCISCO ABARCA GONZÁLEZ
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
3185
FRANCISCO RAFAEL TRENADO DOMÍNGUEZ
CLUB NATACIO RUBI
5774
GABRIEL ÁLVAREZ CABA
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
285
Gabriel Salas Cucarull
Licencia de día
-
Gaston Mercader Prats
Licencia de día
-
GERARD GRAS CASAÑAS
CT LA BISBAL D´EMPORDA
4960
guillem jacquet yeste
Licencia de día
-
GUILLEM QUER BURCH
Licencia de día
-
Guillermo Ruiz Calero
Licencia de día
-
Gustavo Vazquez Amado
Licencia de día
-
IRINA ANGLADA GARCIA
CLUB NATACIO BANYOLES
6210
Ivan Domenech
Licencia de día
-
IVAN HIDALGO CABALLERO
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
2841
JAUME LLORDES MATEU
C.N. VILAFRANCA VBSPORTS
1737
JAVIER GÜEMES HERAS
I3 TRIATHLON
4564
Jesus Badenes del Rio
Licencia de día
-
JOAN MAYOL I PIZA
INDEPENDIENTE
999
JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN
TEAM CALELLA TRIATHLON
2815
JOEL BOSCH GUERRERO
CLUB ESCOLA TRIATLO IJ3
4998
JOEL IBANCO SÁNCHEZ
C.N. SWIMFASTER TRIATLO
1374
JORDI CABOT DUXANS
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
2723
JORDI LLAURADO I ALBÀ
INDEPENDIENTE
577
Jordi Montserrat Batlles
Licencia de día
-
JORGE LLORENTE QUIROGA
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
3164
Jose Begara Lara
Licencia de día
-
JOSE CARRERA HENRÍQUEZ
CLUB ESCOLA TRIATLO IJ3
1398
JOSE MARIA BARBACHANO LANCINA
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
2342
JUAN CARLOS CANO ALIAGA
Licencia de día
-
JUAN CARLOS DEL BARRIO  PUERTO
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
2955
Judith Diaz Batlle
Licencia de día
-
Laura Gulias
Licencia de día
-
Luciano Fischer
Licencia de día
-
MAITE MIR PONS
Licencia de día
-
MARC CASADEMONT FONT
CT LA BISBAL D´EMPORDA
2666
MARC CORDOBA CASANOVAS
CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY
3817
Marc Labrada Bosch
Licencia de día
-
MARC MASSO CANTERO
INDEPENDIENTE
4847
MARC RIERA VIGUÉ
CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO
4945
Marc Saurina Roch
Licencia de día
-
MARTI PUIG
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
3181
merce galbany fuste
Licencia de día
-
MIQUEL marcén piera
Licencia de día
-
MONTSE GALBANY FUSTE
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1992
MONTSE ROJAS PIEDAD
C.N. SWIMFASTER TRIATLO
4001
NACHO ALCARAZ RUBIO
CLUB NATACIO SITGES
1145
NAROA MURUA MORENO
UROLA TRAITLOI KLUBA
-
NICOLAS SAENZ BRIASCO
CLUB NATACIO SITGES
372
Olga Cano Aliaga
Licencia de día
-
OMAR PALMA BASTERO
CT LA BISBAL D´EMPORDA
1621
ORIOL MAS ESPINALT
G EXC ESPORTIU GIRONI GEIEG
1063
ORIOL SANTACREU ESCANDELL
CLUB NATACIO CALDES
802
PATRIK JOCHNICK
Licencia de día
-
PAU BERMÚDEZ VILA
CLUB NATACIO MINORISA
-
PAU PLANAS MARQUES
CT LA BISBAL D´EMPORDA
4953
Pere Herrero Palau
Licencia de día
-
Peter Allum
Licencia de día
-
Pili Gracia
Licencia de día
-
Quim Ciurana
Licencia de día
-
RABE DAKI BENABOUD
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
3188
RAFAEL FERNÀNDEZ PELEGRÍ
CLUB ESCOLA TRIATLO IJ3
5697
RAFAEL GOMEZ VELEZ
RICHARD CALLE TRIATLO CLUB
1181
RAIMON CATALÀ MARTINELL
Licencia de día
-
SERGIO VILLAMISAR VARELA
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
3189
TOMÁS PARADINAS SALSÓN
G EXC ESPORTIU GIRONI GEIEG
2478
Toni Puig Canal
Licencia de día
-
XEVI GALLART GARANGOU
TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA
2828
adrià carreras callol
Licencia de día
-
AIDA PINTO BIESCAS
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1852
ALBERT ABULI NUÑEZ
INDEPENDIENTE
581
ALBERT PARREÑO SAMPER
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
300
ALBERTO MARTÍN COSTA
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1405
ALEX MENENEDEZ GIMENO
Licencia de día
-
Alex Trias Arraut
Licencia de día
-
ALEX ZANUY FANALS
C.E.T. DISTANCE
363
ANGEL MARIN TARIFA
CLUB NATACIO BANYOLES
2916
ANNA FLAQUER PORTI
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
40
BLANCA HERRERA RODRIGUEZ
Licencia de día
-
CARLES MALLOL NABOT
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
3175
CARLOS SUAY GUERRERO
U.C. SANT CUGAT
2206
CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOMEZ
TRITEAM GIRONA
43
Cristian MARQUEZ SERRANO
Licencia de día
-
Daniel Autet Gubieras
Licencia de día
-
DANIEL RAMOS JIMENEZ
TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA
2809
David Calvet Ruiz
Licencia de día
-
DAVID FERNÁNDEZ POYATOS
Licencia de día
-
DAVID GARRIDO VALENTÍ
G EXC ESPORTIU GIRONI GEIEG
4507
David Ribé
Licencia de día
-
Diego Paradinas
Licencia de día
-
EDUARD COLLADO ALSINA
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
480
EDUARDO GALEANO PAREJA
CLUB TRIATLO SABADELL
515
Elena Cano Aliaga
Licencia de día
-
Eva Bruch Maseras
Licencia de día
-
EVA PEREZ DEL RIO
CLUB NATACIO SITGES
4093
Eva Maria Cañete Guerrero
Licencia de día
-
FÉLIX FERNÁNDEZ LÓPEZ
CLUB ESCOLA TRIATLO IJ3
2316
FRANCESC VIDAL RODRIGUEZ
CT LA BISBAL D´EMPORDA
2665
FRANCISCO ABARCA GONZÁLEZ
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
3185
FRANCISCO RAFAEL TRENADO DOMÍNGUEZ
CLUB NATACIO RUBI
5774
GABRIEL ÁLVAREZ CABA
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
285
Gabriel Salas Cucarull
Licencia de día
-
Gaston Mercader Prats
Licencia de día
-
GERARD GRAS CASAÑAS
CT LA BISBAL D´EMPORDA
4960
guillem jacquet yeste
Licencia de día
-
GUILLEM QUER BURCH
Licencia de día
-
Guillermo Ruiz Calero
Licencia de día
-
Gustavo Vazquez Amado
Licencia de día
-
IRINA ANGLADA GARCIA
CLUB NATACIO BANYOLES
6210
Ivan Domenech
Licencia de día
-
IVAN HIDALGO CABALLERO
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
2841
JAUME LLORDES MATEU
C.N. VILAFRANCA VBSPORTS
1737
JAVIER GÜEMES HERAS
I3 TRIATHLON
4564
Jesus Badenes del Rio
Licencia de día
-
JOAN MAYOL I PIZA
INDEPENDIENTE
999
JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN
TEAM CALELLA TRIATHLON
2815
JOEL BOSCH GUERRERO
CLUB ESCOLA TRIATLO IJ3
4998
JOEL IBANCO SÁNCHEZ
C.N. SWIMFASTER TRIATLO
1374
JORDI CABOT DUXANS
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
2723
JORDI LLAURADO I ALBÀ
INDEPENDIENTE
577
Jordi Montserrat Batlles
Licencia de día
-
JORGE LLORENTE QUIROGA
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
3164
Jose Begara Lara
Licencia de día
-
JOSE CARRERA HENRÍQUEZ
CLUB ESCOLA TRIATLO IJ3
1398
JOSE MARIA BARBACHANO LANCINA
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
2342
JUAN CARLOS CANO ALIAGA
Licencia de día
-
JUAN CARLOS DEL BARRIO  PUERTO
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
2955
Judith Diaz Batlle
Licencia de día
-
Laura Gulias
Licencia de día
-
Luciano Fischer
Licencia de día
-
MAITE MIR PONS
Licencia de día
-
MARC CASADEMONT FONT
CT LA BISBAL D´EMPORDA
2666
MARC CORDOBA CASANOVAS
CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY
3817
Marc Labrada Bosch
Licencia de día
-
MARC MASSO CANTERO
INDEPENDIENTE
4847
MARC RIERA VIGUÉ
CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO
4945
Marc Saurina Roch
Licencia de día
-
MARTI PUIG
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
3181
merce galbany fuste
Licencia de día
-
MIQUEL marcén piera
Licencia de día
-
MONTSE GALBANY FUSTE
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1992
MONTSE ROJAS PIEDAD
C.N. SWIMFASTER TRIATLO
4001
NACHO ALCARAZ RUBIO
CLUB NATACIO SITGES
1145
NAROA MURUA MORENO
UROLA TRAITLOI KLUBA
-
NICOLAS SAENZ BRIASCO
CLUB NATACIO SITGES
372
Olga Cano Aliaga
Licencia de día
-
OMAR PALMA BASTERO
CT LA BISBAL D´EMPORDA
1621
ORIOL MAS ESPINALT
G EXC ESPORTIU GIRONI GEIEG
1063
ORIOL SANTACREU ESCANDELL
CLUB NATACIO CALDES
802
PATRIK JOCHNICK
Licencia de día
-
PAU BERMÚDEZ VILA
CLUB NATACIO MINORISA
-
PAU PLANAS MARQUES
CT LA BISBAL D´EMPORDA
4953
Pere Herrero Palau
Licencia de día
-
Peter Allum
Licencia de día
-
Pili Gracia
Licencia de día
-
Quim Ciurana
Licencia de día
-
RABE DAKI BENABOUD
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
3188
RAFAEL FERNÀNDEZ PELEGRÍ
CLUB ESCOLA TRIATLO IJ3
5697
RAFAEL GOMEZ VELEZ
RICHARD CALLE TRIATLO CLUB
1181
RAIMON CATALÀ MARTINELL
Licencia de día
-
SERGIO VILLAMISAR VARELA
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
3189
TOMÁS PARADINAS SALSÓN
G EXC ESPORTIU GIRONI GEIEG
2478
Toni Puig Canal
Licencia de día
-
XEVI GALLART GARANGOU
TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA
2828


32 INSCRITS
368 PLACES LLIURES
INSCRITS AQUATLÓ
b
NOM
CLUB
DORSAL
ALBERT ABULI NUÑEZ
INDEPENDIENTE
581
ALBERT PARREÑO SAMPER
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
300
Alex Trias Arraut
Licencia de día
-
Alexandra Font Estrada
Licencia de día
-
ANGEL MARIN TARIFA
CLUB NATACIO BANYOLES
2916
ANNA FLAQUER PORTI
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
40
CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOMEZ
TRITEAM GIRONA
43
EDGAR COSTABELLA COSTA
CLUB NATACIO BANYOLES
2239
Elena Cano Aliaga
Licencia de día
-
EVA PEREZ DEL RIO
CLUB NATACIO SITGES
4093
FRANCISCO RAFAEL TRENADO DOMÍNGUEZ
CLUB NATACIO RUBI
5774
guillem jacquet yeste
Licencia de día
-
Ivan Domenech
Licencia de día
-
IVAN HIDALGO CABALLERO
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
2841
JAUME LLORDES MATEU
C.N. VILAFRANCA VBSPORTS
1737
JAVIER GÜEMES HERAS
I3 TRIATHLON
4564
JOAN MAYOL I PIZA
INDEPENDIENTE
999
JORDI LLAURADO I ALBÀ
INDEPENDIENTE
577
JUAN CARLOS CANO ALIAGA
Licencia de día
-
Judith Diaz Batlle
Licencia de día
-
Luciano Fischer
Licencia de día
-
Marc Saurina Roch
Licencia de día
-
merce galbany fuste
Licencia de día
-
MONTSE GALBANY FUSTE
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1992
NACHO ALCARAZ RUBIO
CLUB NATACIO SITGES
1145
Nadia Gadea Belvis
Licencia de día
-
NICOLAS SAENZ BRIASCO
CLUB NATACIO SITGES
372
Olga Cano Aliaga
Licencia de día
-
PATRIK JOCHNICK
Licencia de día
-
Pere Herrero Palau
Licencia de día
-
PERE VENTURA AVELLÍ
CLUB ESCOLA TRIATLO IJ3
4120
RAFAEL GOMEZ VELEZ
RICHARD CALLE TRIATLO CLUB
1181
ALBERT ABULI NUÑEZ
INDEPENDIENTE
581
ALBERT PARREÑO SAMPER
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
300
Alex Trias Arraut
Licencia de día
-
Alexandra Font Estrada
Licencia de día
-
ANGEL MARIN TARIFA
CLUB NATACIO BANYOLES
2916
ANNA FLAQUER PORTI
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
40
CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOMEZ
TRITEAM GIRONA
43
EDGAR COSTABELLA COSTA
CLUB NATACIO BANYOLES
2239
Elena Cano Aliaga
Licencia de día
-
EVA PEREZ DEL RIO
CLUB NATACIO SITGES
4093
FRANCISCO RAFAEL TRENADO DOMÍNGUEZ
CLUB NATACIO RUBI
5774
guillem jacquet yeste
Licencia de día
-
Ivan Domenech
Licencia de día
-
IVAN HIDALGO CABALLERO
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
2841
JAUME LLORDES MATEU
C.N. VILAFRANCA VBSPORTS
1737
JAVIER GÜEMES HERAS
I3 TRIATHLON
4564
JOAN MAYOL I PIZA
INDEPENDIENTE
999
JORDI LLAURADO I ALBÀ
INDEPENDIENTE
577
JUAN CARLOS CANO ALIAGA
Licencia de día
-
Judith Diaz Batlle
Licencia de día
-
Luciano Fischer
Licencia de día
-
Marc Saurina Roch
Licencia de día
-
merce galbany fuste
Licencia de día
-
MONTSE GALBANY FUSTE
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1992
NACHO ALCARAZ RUBIO
CLUB NATACIO SITGES
1145
Nadia Gadea Belvis
Licencia de día
-
NICOLAS SAENZ BRIASCO
CLUB NATACIO SITGES
372
Olga Cano Aliaga
Licencia de día
-
PATRIK JOCHNICK
Licencia de día
-
Pere Herrero Palau
Licencia de día
-
PERE VENTURA AVELLÍ
CLUB ESCOLA TRIATLO IJ3
4120
RAFAEL GOMEZ VELEZ
RICHARD CALLE TRIATLO CLUB
1181


32 INSCRITS

RACE KIDS
b
NOM
Aleix Campistol outumuro
Alex Trias Betorz
Berta Gangolells
Duna Sáenz Diaz
Eric Ruiz Font
FRAN TRENADO JIMENEZ
Gisela Labrada Bosch
GUILLEM SARRION CULLELL (2006)
Guillermina Fischer
Jana Llauradó i Baquero
JOEL ALCARAZ PEREZ
Jos Trias Betorz
Juanfran Carmona Velazquez
Laia Gangolells
LAURA DE TOCA SANCHA
LUCAS CANO VIÑAS
Lucas Sáenz Diaz
LUCIA ALCARAZ PEREZ
Lucia Fischer
LUCIA TRENADO JIMENEZ
Mar Castellà Nogué
MARC FERNÁNDEZ GIL
Maria Llordes Gadea
Martí Llauradó i Baquero
MATEO CANO VIÑAS
Ona Castellà Nogué
Oriol Abulí Bernadó
Oriol Abuli Bernado
Oriol Cantoni
Pep domenech Domenech
Samuel Rosés Cano
Santiago Fischer
Aleix Campistol outumuro
Alex Trias Betorz
Berta Gangolells
Duna Sáenz Diaz
Eric Ruiz Font
FRAN TRENADO JIMENEZ
Gisela Labrada Bosch
GUILLEM SARRION CULLELL (2006)
Guillermina Fischer
Jana Llauradó i Baquero
JOEL ALCARAZ PEREZ
Jos Trias Betorz
Juanfran Carmona Velazquez
Laia Gangolells
LAURA DE TOCA SANCHA
LUCAS CANO VIÑAS
Lucas Sáenz Diaz
LUCIA ALCARAZ PEREZ
Lucia Fischer
LUCIA TRENADO JIMENEZ
Mar Castellà Nogué
MARC FERNÁNDEZ GIL
Maria Llordes Gadea
Martí Llauradó i Baquero
MATEO CANO VIÑAS
Ona Castellà Nogué
Oriol Abulí Bernadó
Oriol Abuli Bernado
Oriol Cantoni
Pep domenech Domenech
Samuel Rosés Cano
Santiago Fischer
m
SUBSCRIU-TE AL NOSTRE NEWSLETTER
SUBSCRIURE'M